Žárlivost bývá sexy, ale i příčinou rozchodu

Ženám se ve velké míře líbí, pokud kvůli nim muži žárlí a chovají se někdy až nemožně. Díky žárlivosti jsou si více než jisté, že o nich muž stojí a že o nich má velký zájem.
Kdy se však stane z nevinné žárlivosti způsob, kterým si chráníte „váš majetek“ a kdy je to ještě roztomilé?
dřevěné zábradlí

Muž jako samec, který nestrpí konkurenci

Získat ženu vašich představ, která vypadá a chová se jako anděl z nebe, je velká vzácnost. Samozřejmě, že jste si toho vědomi a že nebudete přihlížet situaci, kdy kolem ní budou stát zástupy mužů a dvořit se jí. Je dobré dát ostatním najevo, že k sobě patříte a že je skutečně jen vaše.
Mějte ovšem na paměti, že nepřiměřené chování, které sebou nese i agresivní prvky a konec konců i výčitky vůči vaší partnerce je něco, co vám trpět nebude! Cholerický partner totiž není pro ženu nikdy výhrou, ale naopak cestu do záhuby.
objímání ženy

Co se počítá jako nevhodné a k přirozené žárlivosti už nepatří?
–       hlídání jejího telefonu, tabletu nebo počítače
–       kontrola všeho, co dělá, kam jde, s kým se sejde
–       pronásledování a ujištění se, že nebude v přítomnosti jiného muže
–       zakazování a omezování vaší partnerky, co se týče vycházek bez vaší iniciativy
–       nedůvěra a podezíravost, jestli vám náhodou nezahýbá
To vše vás může přivést k zcela možnému (až jistému) kroku, jakým bude rozchod. Nemůžete mít přehled o všem, co vaše partnerka dělá a taktéž neakceptovat to, že bude někdy i ve společnosti jiných mužů. Neznamená to hned, že se jim bude chtít zalíbit, někdy o nic nejde a přátelé jí přece vybírat nesmíte.

Smutek nad nepatrným flirtem

Jestli jste si všimli, že vaše partnerka neunikne pohledům mnoha mužů, možná vás potrápí myšlenka, že ji nemáte zcela jistou. Pokud se na nejednoho muže usměje a vrátí mu pouhý pohled, ještě nemusíte zoufat a propadat smutku.
Jste to přece vy, který o ni usiloval a získal si ji.Ona si je toho moc dobře vědomá a věřte tomu, že ji každý náznak vaší žárlivosti jen utvrdí v tom, že jste pro ni ten pravý. Protože ženám se malá špetka tohoto chování líbí a přijde jim opravdu sexy (pokud je ovšem v míře).