Proč je dobré pro děti, aby se hýbaly? Jistě najdeme hned několik dobrých důvodů


Co jim zajistí jednoduchý a lehký sport? Přeci naše dětská trampolína!
1)      Pohyb je sám o sobě velice zdravý– už tento fakt znamená, že by měly své tělo rozhýbávat mnohem častěji a to i díky jejich správnému vývinu do budoucna.
2)      Protáhnou si celé tělo – budou mít lepší spalování a lepší prokrvení.
3)      Unaví se a večer budou krásně spát – což je pro ně stejně důležité, jako pro dospělého, který si jde večer po celém velice náročném a těžkém dni odpočinout a spát. Pro ně je důležité, aby svou energii, kterou mají navíc, nějakým způsobem vybily. Jistě to znáte, jakmile totiž mají jít do postele, po odpočinkovém dni, tak pak ne a ne usnout. Ale pokud měly nějaké aktivity během dne, tak se jim příjemně usíná.

4)      Jsou na čerstvém vzduchu – venkovní prostředí prospívá každému jedinci, stejně tak dětem. 
5)      Pobyt v přírodě bude mít kladný vliv na jejich chování – na chování celkově ale také právě k přírodě. Pokud se budou pohybovat ve venkovním prostředí, pak to zase budou brát jinýma očima, až dospějí.
6)      Nejsou zavření pořád doma u počítače – nebo u jiných hracích prostředků, které často kazí oči či právě u televize, kde se jenom neustále dívají na nějaké pořady.
7)      Zabaví se na celé hodiny a to dokonce i s kamarády – vývin ohledně přátel je pro ně také velice důležitý. Uspořádají si postavení ve společnosti a učí se navzájem k sobě chovat.

8)      Mohou zde kluci, holky, děti jakéhokoliv věku – ať jsou to děti malé, nebo větší, nemusíte se o ně bát. Navíc zde mohou jak kluci, tak i holky, takže se navzájem jistě porovnají a vy tak budete mít na chvíli klid, zatímco jenom sem tam po očku poohlédnete, jestli se jenom pro jistotu něco neděje, jestli zase Pepík nechce pusinkovat Kačenku a tak podobně.
Na naše produkty mohou děti bez omezení, vždyjsou bezpečné  – trampolína s ochranou sítí navíc zajistí plnohodnotnou bezpečnost.